• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News

Kur rastësia të takon…

Thonë që rastësia është mbreti i botës. E mesa duket kjo shprehje vlen edhe për këngëtaren Enca Haxhia dhe reperin Ledri Vula, të cilët sonte kanë fluturuar drejt Zvicrës.

Ata janë takuar sot pasdite në aeroport ku secili po udhëtonte për të shkuar në koncert Ledri drejt Zyrihut dhe Enca në Luzern.

Ata sigurisht që nuk mund tëqëndronin pa e ndarë me fansat e tyre këtë çast përmes një video.

https://vid.me/gvtQ