• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Kur Meghan Markle duket një kopje e Princeshë Dianës, ja të gjitha veshjet që dukesha i zgjodhi njësoj me mamanë e Harry-t

Ka ndodhur shumë herë që figurën e Meghan Markle ta krahasojnë me atë të Princeshës Diana, për shkak të “rebelizmit” të shfaqur nga të dyja. Megjithatë rastet e ngjashmërisë së Meghan me mamanë e Princ Harry-t nuk lidhen vetëm me sjelljet mbretërore, por dhe ‘look-un’ e tyre. Nuk kanë qenë të pakta rastet kur Markle është veshur njësoj se Princeshë Diana, duke ngjallur komente të shumta tek ndjekësit, të cilët kanë qenë vrojtuesit më të mirë të këtyre momenteve. Më poshtë ju sjellim të gjitha kombinimet e njëjta të Meghan Markle si Princeshë Diana:/revistawho.com