• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

“Kur më pyesin si ta mori zemrën”, Klea Huta zbulon si e bëri për vete Elgiti

Klea Huta dhe Elgit Doda prej kohësh janë në lidhje dashurie shumë të bukur. Së fundmi Klea ka bërë dedikimin më të ëmbël për Elgitin në postimin e tij të fundit ku shfaqet duke kënduar nën shoqërimin e tingujve të pianos. Ajo ka ripostuar videon dhe ka zbuluar si e bëri Elgiti për vete. “Kur më pyesin: Po si ta mori zemrën?”, shkruan ajo. Me këtë shprehje ajo na ka treguar si ka nisur dashuria e tyre dhe ku më bukur sesa muzika për të bashkur dy zemra. Kujtojmë që së fundmi Klea dhe Elgiti janë angazhuar në akedeminë e re të artit për fëmijë.