• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Kur mami dhe vajza vishen njësoj, Eneda Tarifa publikon foton më të veçantë

Këngetarja dhe moderatorja Eneda Tarifa po shijon akoma pushimet verore dhe sigurisht pjesë e tyre është edhe vogëlushja e saj, Aria.
Eneda ka publikuar së fundmi një foto, ku shfaqet e veshur njësoj me të bijën. “Matchy-matchy”, shkruan këngëtarja në foton me Arian, duke zbuluar kështu se dhe ato janë fanse të trendit më të fundit, ku vajza dhe mami vishen njësoj. Edhe pse Aria është akoma e vogël, ajo është kthyer në një shoqe shumë të mirë për Enedën.

Kujtojmë që Aria është vajza e vetme e Enedes dhe Erion Zaloshnjës, e cila erdhi në jetë në vitin 2013.