• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Kur edhe Britney do të jetë si J.Lo, ç’të themi ne të tjerët

Britney Spears nuk po e lejon veten të demoralizohet pas gjyqit me të atin dhe lajmeve të pafundme që e kanë vendosur në vëmendje kohët e fundit. Këngëtarja ka postuar një video duke kërcyer në Instagram dhe tregon se ëndërron të ketë trupin e Jennifer Lopez dhe se është e mbushur me shpresë, dashuri e qëllim për të ardhmen.

“Çfarë bëni ju njerëz për të mbajtur ëndrrat gjallë? Thjesht kurioze sepse në këtë pikë nuk jam e sigurt nëse është ide e mirë të dëgjoj këshilla nga disa njerëz…Mbase i mbaj ëndrrat gjallë duke menduar të vizitoj St. Tropez me Cher dhe të ha akullore. Ajo ka qenë një nga këngëtaret e mia të preferuara kur isha fëmijët dhe pëlqeja shumë të vishesha si ajo dhe të kisha trupin e J.Lo. Zot ajo më inspiron me videon e re. Kjo jam unë me shpresë, dashuri, qëllime”, shkruan ndër të tjera Britney.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)