• youuinsttaaffccbb
TEST
Moti

Kur do të rikthehet vera dhe sa sa do të zgjasin shirat?

Dita e sotme ka sjellë shira të rrëmbyeshëm në të gjithë territorin e vendit. Temperaturat po ashtu janë ulur deri në 32 gradë. Megjithatë ky mot i ka prishur planet pushuesve. Kushtet atmosferike do të jenë drejt përmirësimit që nesër. Temperaturat do rriten me 2 gradë dhe shirat do jenë lokalë. Megjithatë vera do të rikthehet ditën e premte për ata që mezi presin të nisen drejt plazhit.