• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Kur bëhet fjalë për këtë detaj, Bota nuk ngjan aspak me Elitën

Kur vjen puna tek ngjashmëritë, Bota qenka një kopje e Gjikos dhe jo e Elitës. Pse do thoni ju? Në fakt ka qenë vetë Elita e cila ka treguar se sa të vështirë e ka t’i kapë një pozë së bijës.
“Bota ndryshe prej nënës nuk ka qef të fotografohet, e vetmja mënyrë për ta mrrë në foto është kështu, kur është në karrocë”, ka shkruar Elita.


Me siguri, moderatores do i duhet që vajza të rritet dhe pak e më pas fotot do të realizohen me shumë qejf njëjtë si me Zërin./revistawho.com