• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kur baleti është në gjak, Ilir Shaqiri na prezanton me vëllain

Balerini i njohur, njëkohësisht kryetar i jurisë së “Dancing with the stars”, Ilir Shaqiri na ka përshëndetur nga Italia me një video krah vëllait. Për herë të parë Iliri na prezanton vëllain e tij, Olti i cili për të gjithë ata që nuk e dinë është balerin.

Mesa duket në familjen Shaqiri baleti paska qenë në gjak, po ashtu edhe suksesi. Të dy e kanë ngritur karrierën e tyre në shtetin fqinj, ku përkushtimi dhe puna e mirë kanë bërë që të ngrejnë lart edhe emrin shqiptar. Vëllezërit kanë gjetur pak hapësirë për t’ja kaluar mirë në shoqërinë e njëri-tjetrit pavarësisht impenjimeve që i kanë larguar së fundmi./revistawho.com