• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kujt i thotë Adelina Ismaili ‘faleminderit që ekziston’?

Ka thuajse tre dekada në skenë dhe suksesin vazhdon ta ketë në të njëjtin intensitet. Adelina Ismaili, një nga yjet më të shndritshëm të skenës dhe muzikës mbarëshqiptare, i është kthyer koncerteve në këtë përvjetor të 103-të të Pavarësisë së Shqipërisë… Siç e shohim edhe në fotot e publikuara nga vetë ajo, Adelina ndan skenën me një nga emrat më të mëdhenj të skenës siç është Sabri Fejzullahu, për të cilin ajo shkruan këto fjalë: “E bekuar me madhështinë e Kolosit të këngës shqipe, Sabri Fejzullahu. Faleminderit shqiptarët e mi që më pasuroni shpirtin me dashurinë tuaj, të faleminderit ty xhaxhi Sabri që ekziston. Adelina I”.

adelinaaa