• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Instant Articles, Lajme

Ku buron dëshira për ndërhyrje? Tek VIP-at që po transformohen keq e më keq

Vip-at e Hollywood gjithmonë e më tepër po transformohen. Trendi i ndërhyrjeve fizike ka marrë shumë mbështetje shumë vitet e fundit, e është kthyer në normalitetin e ri.

Tek-tuk çdo aktore, këngëtare e artiste, me vitet që kalojnë ndjen nevojën për ndryshim. Nga Kim Kardashian e deri tek Nicole Kidman, zonjat e ekranit po nxisin dhe vajzat e thjeshta të frymëzohen prej tyre. Doni apo nuk doni një koment për çdo ndryshim të tyre e keni. Ne po ju tregojmë fotot para-pas dhe ju zgjidhni kush u zbukurua dhe u shëmtua./revistawho.com