• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Kthehemi te Alex, i cili u fotografua mes 3 vajzash në një yaht luksoz

Alex Rodriguez po bën disa ditë pushimi, pak para ditëlindjes së tij, në St. Tropez.

Ai është fotografuar nga paparacët duke rrëshkitur në lojrat e ujit të instaluara në jaht dhe ka qenë i shoqëruar nga 3 vajza të cilat gjithashtu po shijonin kohën pranë tij. Nga fansat është komentuar shumë humbja në peshë e ish-sportistit që pas ndarjes nga JLo. Ama një gjë është e sigurt, gjithçka ka mbetur pas tani dhe Alex po shijon jetën./revistawho.com