• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Kryeministri i ‘bashkohet’ TikTok-ut dhe do qeshni shumë me këtë video

Kryeministri Edi Rama e ka treguar shpesh natyrën e tij karizmatike dhe moderne. Ai ka qenë ndër të parët politikanë që ka ‘përqafuar’ rrjetet sociale dhe duket se edhe TikTok-u nuk bën përjashtim. Ai ka publikuar një video, duke zgjedhur një nga deklaratat e famshme të rivalit të tij politik, Lulzim Basha, kur fliste nga foltorja e kuvendit, të cilën Rama e përdor shpesh duke ironizuar Bashën. Imitimi është i një vajze të re, të cilën Kryeministri e quan ‘artiste’.

View this post on Instagram

Artiste😂

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on