• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Pa kategori

Kryeministri Edi Rama zbulon anën e tij romantike, në 10-vjetorin e lidhjes me bashkëshorten e tij publikon foto duke u puthur në buzë

Kryeministri Edi Rama është shfaqur së fundmi në rrjete sociale si asnjëherë më parë. Ai ka treguar anën e tij romantike në një ditë mjaft speciale për të.

Kryeministri dhe bashkëshortja e tij, Linda Rama, kanë plot 10 vite në krahët e njëri-tjetrit dhe Rama e ka festuar me një foto ku shfaqet duke shkëmbyer puthje në buzë me partneren e tij.

Ai i ka dhuruar edhe një tufë me lule, duke na njohur kështu me një anë tjetër të tij.