• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Krizë tjetër mes dy aktorëve të njohur turq

Kriza të reja në skenarin televiziv “Black and White”, i cili ishte drejt përfundimit të tij. I gjithë “problemi” është mes dy aktorëve të famshëm Tuba Büyüküstün dhe Kıvanç Tatlıtuğ të cilët e kanë “braktisur” këtë projekt për një tjetër sezon. Sipas burimeve zyrtare nga disa producentë, Tuba dhe Kivanç do të marrin pjesë në një projekt të ndryshëm të “Brave and beautiful”, i cili do të shfaqet në publik në muajin tetor. Për shkak të këtyre ndryshimeve, projekti i tyre i përbashkët do të shfaqet nga mesi i sezonit të ri si pasojë e diferencës kalendarike./tvklan.al