• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Krizë e thellë në martesën e Clooney, Amal largohet në Sardenja me binjakët

George Clooney dhe Amal Alamuddin janë konsideruar si një prej çifteve më të bukura në botë, që nga martesa e tyre në 2014 në Venezia. Tashmë, çifti janë prindër të dy binjakëve Ella dhe Alexander. Mirëpo, kohët e fundit marrëdhënia mes tyre nuk ka qenë shumë e mirë,  duket se dyshja e njohur janë në një krizë të thellë. Burime për ‘Radar Online’ bëjnë me dije se avokatja është larguar drejt Sandenjës me binjakët, pas një sherri të madh me bashkëshortin George. Por aktori ka përgënjeshtruar gjithçka duke e cilësuar këtë si një histori të sajuar. Në qoftë se ndodh një ndarje mes yjeve të Hollywood-it, ky do të jetë një divorc që mund t’i kushtojë më shumë se gjysmë milion dollarë./revistawho.com