• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kritikuan pamjen e Norës, Roberti kërcënon komentuesit në internet

Nora Istrefi, ka publikuar në “Instagram” një fotografi kur ka qenë e vogël. Menjëherë kanë pasuar komentet nga më të ndryshmet. Disa e kanë komplimentuar e disa e kanë përqeshur për pamjen e saj si aziatike, raporton Magazina.al. Duket se ky vlerësim e ka nervozuar bashkëshortin e Norës. Kështu që Roberti ka nisur replikën me disa prej komentuesve duke mos kursyer as fyerjet dhe kërcënimet ndaj tyre.

roberti-insnora-instrob-instagram

CLOSE
CLOSE