• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Krenari nuk i reziston dot bukurisë së Luanës, i shkruan komentin romantik

Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj janë një nga çiftet më të komentuara të ‘showbizit’ shqiptar, ndonëse lidhjen kanë tentuar ta mbajnë të fshehtë dhe ende nuk e kanë konfirmuar publikisht. Megjithatë fotot ku janë kapur mat së bashku e kanë zbuluar lidhjen e tyre prej kohësh. Herë pas here Krenari nuk i reziston dot tundimit dhe e shpreh publikisht dashurinë dhe admirimin për partneren e tij. Së fundmi Luana ka postuar një foto mjaft të bukur me fytyrë engjëlli në ‘Instagram-in’ e saj dhe komenti i Krenarit duket se ka tërhequr vëmendje më shumë se fotoja e saj.

“Më bukur se kaq nuk ka ku të shkojë. E ëmbla ime”,- ka shkruar ai në foton e Luanës.