• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Krejt papritur Angela Martini bëhet nënë

Angela Martini bëhet nënë për herë e një djali. Lajmin e dha vetë modelja me një postim ku shfaqet foshnja. “Djali ynë Kyree Martini Savulescu, kulmi i dashurisë sonë, lindi dje në 2 dhjetor në 2021, në Dallas, Texas. Jemi me fat që kemi djalin tonë, me ndihmën e një gjesti të mrekullueshëm të një mbartëseje surrogate. Do i jemi përjetësisht mirënjohës gruas së mrekulleshme që mbajti djalin tonë. Zemrat rona janë plot dashuri dhe lumturi. Mirserdhe në botë Kyree”, shkruan modelja.

Lajmi i bukur qe mbajtur sekret deri sot./revistawho.com