• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Kourtney Kardashian pa filtra gjatë pushimeve, ja si duket bukuroshja e ekranit

Kourtney Kardashian ndjek një diet strikte dhe bën shumë ushtrime për të qendruar në formë, por këto foto të saj sapo na treguan se edhe ylli televiziv është si ne. Me flokë të pakrehur duke shijuar pushimet luksoze në një jaht, Kourtney është fotografuar nga paparacët e veshur me bikini të verdha dhe duket se këto imazhe nuk janë aq të afërta me të ‘Instagram’. Ajo është nënë e tre fëmijëve dhe fiziku megjithëse nuk është plotësisht perfekt na tregoi se edhe yjet e ‘Hollywood’ kanë të njëjtat shqetësime si çdo vajzë tjetër.

Fun in the sun! Kourtney Kardashian showed off her gym-honed physique while yachting with her three kids in Corsica on Friday

She's a natural! Even without an Instagram filter, the reality TV star, 39, looked like a 10 in her little yellow thong bathing suit

Cheeky! Kourtney sauntered around wearing a cheeky two piece which let her fully sun her backsideHot mama: The mother-of-three was vacationing with her offspring Mason, Penelope and Reign (above with mom)

Kourtney dhe familja e saj po pushon në Korsika dhe sigurisht nuk mund të mos mungonte luksi. / revistawho.com

CLOSE
CLOSE