• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Kourtney Kardashian nuk mund të qëndrojë më gjatë vetëm, rikthehet me ish-të dashurin 26-vjeçar

Kourtney Kardashian duket se ka vendosur të kthehet sërish në krahët e ish-të dashurit të saj, Younes Bendjima. Miliarderja dhe 26-vjeçari janë fotografuar teksa kanë hyrë bashkë në një klub në Miami, ku ajo çfarë binte në sy më shumë ishte afrimiteti i tyre.

Kardashian shihej se ishte e buzëqeshur gjatë gjithë kohës teksa qëndronte një moment jashtë ambientit me Younes. Një burim ekskluziv ka treguar për ‘TMZ’ se Kourtney dhe Benjima dukeshin si një çift mjaft i dashuruar.

Pavarësisht këtyre komenteve në rrjet, Kourtney dhe Bendjima nuk kanë reaguar ende në rrjetet e tyre sociale./revistawho.com