• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Kourtney Kardashian i preu flokët djalit për herë të parë dhe rrjeti po çmendet

Kourtney Kardashian ka publikuar një foto pak orë më parë të djalit të saj, Reign. Ajo ka vendosur t’i presë flokët e gjatë për herë të parë dhe vogëlushi duket shumë ndryshe. Flokët e gjatë e identifikonin Reign dhe rrjeti po çmendet me këtë ndryshim. Vetë Kourtney ka shkruar krahas fotos se nuk është mirë. Kourtney i është përgjigjur një ndjekësi se do i ruajë flokët e tij gjithmonë. Megjithatë pasi janë mësuar me pamjen e re, vogëlushi ka marrë komplimente të shumta nga fansa por edhe personazhe të famshëm.

View this post on Instagram

I am not ok.

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on