• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kourtney Kardashian i kthehet ashpër komentuesit që e kritikoi për djalin e saj

Kourtney Kardashian është një prej motrave të familjes që përballet më shpesh me komente dhe kritika negative. Mesa duket një gjë e tille ka ndodhur së fundmi me modelen Kardashian në një prej fotove me djalin e saj. Një nga ndjekësit, i ka shkruar një koment të pakëndshëm në ‘Instagram’ referuar flokëve të djalit të saj. “Ai vërtetë duhet që të presë flokët”, ishte komenti në foton e djalit të Kourtney, i cili shihet duke luajtur. Por modelja nuk e ka lenë me kaq e i është përgjigjur: “Nuk duhet të shqetësohesh për fëmijë që nuk janë të tutë. Ai është një fëmijë i lumtur”. Kritikat ndaj familjes Kardashian-Jenner kanë qenë gjithmonë shumë të shpeshta lidhur me jetën e tyre personale dhe familjare.

View this post on Instagram

A weekend away.

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on