• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Kourtney e quajti Scott bashkëshortin e saj, fansat nuk dinë më ç’të mendojnë

Kourtney Kardashian ka ndezur sërish shumë diskutime në rrjet pas deklaratës së fundit që lidhet me ish-partnerin e saj, Scott Disick.

Në pushimet e fundit 41-vjeçarja e ka quajtur Disick bashkëshortin e saj, deklaratë kjo që i ka konfuzuar të gjithë ndjekësit e familjes Kardashian.
Ndonëse nuk dihet ende se çfarë raporti gëzojnë Kourtney dhe Scott, pak ditë më parë Disick u fotografua me ish-të dashurën e tij, Sofia Richie./revistawho.com