• youuinsttaaffccbb
TEST
Fotot

Kopshti zoologjik më i tmerrshëm në botë (FOTO)

Nga një kopësht zoologjik në Gaza të Izraelit vijnë disa foto që kanë shokuar opinionin publik. Kafshët janë lënë pa ujë dhe pa ushqim sepse nuk ka kushte dhe mund të shikoni qartë nga fotot se si janë bërë ato. /panorama.com

CLOSE
CLOSE