• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Konfliktohen ish-miqtë e ngushtë 

Kënga më e re e Zyan Malik është pritur shumë mirë nga publiku. Por Harry Styles mendon se ai e ka quajtur ‘Pillowtalk’, sepse kënga të vë në gjumë. Ai mendon se këngët e ‘One Direction’ janë shumë më të suksesshme. Duket se djemtë e bandës akoma nuk e kanë kaluar faktin që Zyan u shkëput nga grupi dhe erdhi me një këngë të tijën. Por Zyan-it nuk i intereson fare kjo gjë. Ai vazhdon të shijojë suksesin e tij dhe pret që së shpejti të publikojë albumin e ri.