• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme, Vetëm në WHO

Kombinimin e kësaj vere nuk e kishim menduar kurrë, por duket kaq bukur

Roza dhe e verdha mund të kenë pushtuar Instagramin gjatë kësaj vere, por Sara dhe Lori na kanë dhënë një super ide për dy ngjyra që nuk e kishim menduar se do shkonin kaq shumë. Sara u shfaq në festën e ditëlindjes së Ledrit e veshur me një fund blu dhe bluzë jeshile saten e duhet thënë se dukej edhe në super formë duke rikthyer linjat pas lindjes së Poemës.

Të njëjtin kombnimin ka përdorur edhe Lori Hoxha në koleksionin e saj me Cohl’s: Rrobabanjo blu, këmishë jeshile dhe shall në kokë me këto dy ngjyra.

Epo falë vajzave, e gjetëm kombinimin e rradhës për veshjen.