• youuinsttaaffccbb
TEST
Pa kategori

Koleksioni vjeshtë-dimër 2018, ja xhinset që nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj

Edhe një muaj na ndan nga stina e freskët e vjeshtës. Me ardhjen e saj do të thotë një punë e madhe, sidomos për vajzat. Ndryshimi i garderobës është një proces sa i bukur por edhe i lodhshëme. Një nga detajet që nuk i mungon vjeshtës në veshje, janë xhinset. Modelet e këtij viti janë paksa të çuditshëm për vajzat me stil, por ka edhe nga ato që përshtaten për çdo trup. Shikoni disa nga këto modele dhe pse jo, filloni t’i blini./revistawho.com