• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Koha për aventura, Arbana ndan udhëtimet e fundjavës pranë Edit dhe Jonit

Kjo e shtunë duket se e ka gjetur moderatoren e njohur, Arbana Osmani në mal së bashku me më të dashurit e saj, Jonin dhe Eduartin. Ajo ka publikuar në ‘Instastory’ disa foto duke treguar se kanë shijuar natyrën dhe kuajt me të cilët kanë bërë edhe disa xhiro.

I vogli i saj ka provuar disa aventura, teksa Arbana nuk ka harruar ta fotografoje dhe t’i ruajë këto kujtime mjaft të bukura.

Kujtojmë se momentalisht moderatorja është në pritje të fëmijës së saj të dytë, gjininë e të cilit nuk e ka zbuluar akoma./revistawho.com