• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kledi Bahiti feston ditëlindjen, ja urimi i Flori Mumajesit

Kantautori i njohur Kledi Bahiti, ka festuar sot ditëlindjen e tij. Të shumta kanë qenë urimet e miqve dhe fansave për të, por më i veçanti duket ai i kolegut, mikut dhe bashkëpunëtorit Florian Mumajesi.

“Muzika do shpirt të madh të cilin ti e ke Spajk…Gëzuar ditëlindjen”, shkruan Flori në rrjetet sociale.