• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Klea Huta konfirmon shtatzëninë, publikon foton e parë me barkun e rrumbullakosur

Prej kohësh përflitet se moderatorja e njohur, Klea Huta dhe partneri i saj, Elgit Doda janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë. Megjithatë, i ftuar në “Wake up” pak ditë më parë, Elgiti i ka hedhur poshtë këto zëra. Me siguri, ky veprim ka qenë për t’i lënë hapësirë Kleas për të dhënë lajmin e bukur. Moderatorja ka shpërndarë sot një foto, ku shihet e veshur me të bardha dhe me duar mbi barkun e rrumbullaksour. “Mos u vono të nxitosh o shpirti im”, shkruan Klea. Me foton e ëmbël dhe dedikimin e veçantë, Klea ka vendosur të ndajë kështu me të gjithë gëzimin e pritjes së ëmbël.

CLOSE
CLOSE