• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Kjo xhaketë po i fikson të gjithë!

Xhins, me dy xhepa dhe jakë me dizenjon e Guçit – Kjo është xhaketa që ka fiksuar personazhet e famshëm shqiptar. Këtë xhaketë ia kemi parë edhe Armina Mevlanit, edhe Oni Hysenbelliu, edhe Gjikos e madje edhe bashkëshortes së tij Elitës. Këta dy të fundit nuk e dimë nëse kanë rrëmuar në dollapet e njëri-tjetrit, apo e kanë secili nga një. Charlie Jacket kushton 689 euro dhe personazhet tanë e kanë kombinuar kështu: Armina me tuta, Oni me pantallona treçerekshe xhinsi, Gjiko dhe Elita me xhinse. Cili mendoni se ka arritur ta kombinojë më bukur?