• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kjo vogëlushe po “çmend” Instagramin, arsyeja do t’ju habisë (FOTO)

Jetojmë në botën e internetit ku çdo foto që postojmë mund edhe të përfundojë virale. E njëjta gjë ka ndodhur me bebin në foton e mëposhtme. Arsyeja pse foto u bë virale është për shkak të qerpikëve të gjatë që vogëlushja ka. Mami i saj nuk e mendoi se kur të postonte foto të vogëlushes në Instagram, faqet me përmbajtje meme-sh do krijonin një meme me fotot e saj dhe të shkruanin se do donin qerpikë të gjatë si të vogëlushes. Në fakt të gjithë do t’i donim.

screenshot_30

CLOSE
CLOSE