• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Kjo video e Chrissy Teigen teksa tremb John Legend, do ju bëjë të gjithëve të qeshni

John Legend ka qenë së fundmi i ftuar në spektaklin e përjavshëm të Ellen DeGeneres. Teksa fliste këngëtari i njohur ka bërë që gjithë publiku në studio të përqendrohet tek ai. Momenti më surprizues ka qenë ai kur bashkëshortja e Legend, Chrissy Teigen doli nga një kuti e vendosur në studion e emisionit. Ajo vendosi të trembë John, duke shkaktuar habi dhe ovacione të shumta nga publiku të cilët duartrokisnin dhe qeshnin njëherazi me këtë moment.

Ashtu si çdo herë tjetër Legend dhe Teigen i kanë ‘mbërthyer’ para ekranit të gjithë teleshikuesit dhe kanë bërë për vete të gjithë të pranishmit në studio./revistawho.com