• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kjo foto po bëhet virale në internet, arsyeja do t’ju lërë pa fjalë (FOTO)

Kur Nelson Felippe nga Brazili postoi këtë foto në Facebook-un e tij, fotoja u shpërnda brenda pak minutash në të gjithë internetin. Ka një arsye dhe atë do e zbulojmë në bazë të përshkrimit që ky djalë i bëri fotos. “Nuk jam paragjykues. Secili e jeton jetën e tij si të dojë. Por kjo foto më bëri të mendoj dy herë. Kur njerëzit janë vetëm, është problemi i tyre, por kur janë në publik më prek dhe mua gjithashtu. Refuzoj të shikoj këtë foto dhe të pretendoj se çdo gjë është në rregull. Mendoni se është në rregull të presësh trenin në cep të platformës? Mos e bëni këtë që bëri ky djalë. Qëndroni në një distancë të sigurtë.” -shkruajti Nelson Felippe. 

105355-r3l8t8d-650-11128840_608695499266078_4566424307230783029_n-1

105255-r3l8t8d-650-1-03

105305-r3l8t8d-650-1-04

CLOSE
CLOSE