• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kjo është “zemra” e Noizyt…

Reperi Noizy ka postuar në Instagram, një foto intriguese. Dihet nga të gjithë që ai ka një numër shumë të madh fansash, (kryesisht femra), por asnjërën prej tyre nuk ka quajtur “zemër” më parë. Fotoja e publikuar prej tij ka marrë shumë pëlqime dhe fansat e tij e pyesin për identitetin e vajzës, duke e konsideruar atë fatlume.