• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Kjo është shuma më e lartë që Robert Berisha ka marrë ndonjëherë në një koncert

Robert Berisha është një nga personazhet që ka tërhequr më shumë vëmendjen në daljet e tij të fundit. Së fundmi i ftuar në emisionin ‘Treshat’ me vëllezërit Veshaj dhe Bora Zemanin, ndër të tjera këngëtari ka zbuluar dhe shumën më të madhe që ka marrë në një koncert në Amerikë.

“Shuma më e vogël që kam marrë është pa lekë fare, ndërsa shuma më e madhe është në Amerikë, i kam disa dasma atje dhe paguhem 10 mijë dollarë për një koncert”, ka pohuar Roberti gjatë intervistës.

Prej disa kohësh ai është bërë pjesë e ‘showbiz-it’ duke sjellë projekte muzikore të vazhdueshme, duke u kthyer në një nga figurat më të dashura. Kujtojmë se siç ka treguar dhe vetë Roberti, rrugëtimi i tij në muzikë ka nisur që prej moshës 13-vjeçare./revistawho.com