• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Kjo është Loredana e vërtetë, të paktën këtë pohoi vetë ajo

Me siguri ju ka rënë rasti të shikoni videot e ndryshme të Loredanës në llogarinë në ‘Instagram’ ku shfaqet gjithmonë mjaft në formë. Hera herës reperja nuk ka hezituar të kombinojë edhe rrobat e saj me të Mozzik, megjithatë me foton e fundit ka treguar një anë tjetër të saj.
“Kjo jam unë e vërtetë”, ka shkruar Loredana krah fotos ku shfaqet pa asnjë shenjë ‘makeup-i’ në fytyrë dhe pa asnjë filtër.


Prej disa ditësh Loredana ndodhet në Dubai me vajzën, Hana dhe Mozzik, me të cilët ka treguar se po kalon ditët më të lumtura./revsuatwho.com