• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kjo është këngëtarja që bëhet sonte pjesë e “Big Brother Vip”

Mbrëmjen e sotme pritet që në shtëpinë e “Big Brother Vip” të hyjë këngëtarja e njohur kosovare, Big Mama.

Burime ekskluzive për ‘Who’ kanë konfirmuar se artistja do të nisë sot rrugëtimin brrenda shtëpisë më të komentuar të momentit.

Brenda “Big Brother Vip” ndodhen aktualisht artistë të ndryshëm edhe nga Kosova, mes tyre, Dj Pm, Dj Dagz dhe Valoni./revistawho.com