• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Kjo është arsyeja kryesore pse Meghan dhe Harry kontrolluan mirë për spitalin ku lindi vajza e tyre

Princ Harry dhe Meghan Markle u përgatitiën që Lilibet të vinte në jetë paqësisht, duke shmangur kontrollin e ndjekësve të pallatit mbretëror. Sipas revistës ‘People’ dyshja kontrolli çdo spital të mundshëm para se vajza e tyre të vinte në jetë. Gjëja kryesore për ta në zgjedhjen e spitalit ishte siguria dhe privatësia. Burime pranë tyre kanë treguar se kujdesi për nënën dhe vajzën në spitalin që zgjodhën ishte i detajuar dhe shumë të kujdesshëm.

Në një intervistë të mëparshme me Oprah Winfrey, Meghan u shpreh se në lindjen e parë ishte shumë e  stresuar për shkak të gjithë presionit që ajo përjetoi kur hyri në familjen mbretërore./revistawho.com