• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kjo do të jetë ngjyra e flokëve trend për vitin 2017

Jemi në fillim të vitit 2017 dhe ju e dini çdo të thotë kjo: ngjyra të reja flokësh janë në horizont. Megjithatë ky vit nuk do sjellë ndonjë gjë më të re sesa viti që lamë pas. Kjo sepse ngjyra e flokëve gri dhe baljazh do jenë përsëri në modë. Por ky vit do sjellë një formë tjetër të baljazhit dhe ngjyra gri e flokëve do jetë metalike. Gjithashtu disa ngjyra specifike flokësh do shohim gjatë këtij viti./revistawho.com