• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Kivanç Tatlitug blen një jaht sa qimet e kokës sepse do shëtisë botën

Kivanç Tatlitug, aktori shumë i njohur për publikun shqiptar me rolet e tij në serialet turke, ka bërë një blerje shumë të shtrenjtë. Aktori ka vendosur të paguajë 10 milion lira turke për një jaht. Mediat turke bëjnë të ditur se Kivanç dhe bashkëshortja e tij Basak do të shëtisin botën me këtë jaht duke nisur në 2022. Jahti i Kivançit mban emrin “Catamaran Lagoon”.