• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kim Kardashian nënë për herë të tretë, ja fotot nga festa luksoze

Kim Kardashian është në pritje të fëmijës së saj të tretë, por këtë herë nga një nënë mbartëse. Ajo nuk është shprehur shumë për këtë shtatzëni, duke mos dhënë informacione se në çfarë muaji lind bebi. Por me organizimin e një ‘baby shower’ ajo ka dhënë sinjale se dita kur Kim K do të bëhet nënë për herē të tretë është afër. Festa e madhe organizohej në një ambjent të mbuluar me lule të bardha dhe rozë dhe të pranishëm ishin të gjitha motrat e Kimit. Kujtojmë se Khloe dhe Kylie janë gjithashtu në pritje të ëmbël.