• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kim Kardashian me tanga, ‘çmendet’ rrjeti (FOTO)

Ka disa ditë që mburret me trupin e saj dhe Kim Kardashian po vazhdon ta bëjë këtë gjë në Puna Mita të Meksikës, aty ku po kalon disa ditë pushimi.

35-vjeçarja u pa duke realizuar disa sete fotografike shumë të “nxehta”, në të cilat Kimi ekspozoi gjoksin me një bluzë të zezë komplet transparente .

Jo vetëm kaq, ajo u pa edhe me një bluzë të bardhë të grisur, të përshtatur si pjesa e sipërme e një bikini. Ndërsa për pjesën e poshtme kishte zgjedhur një palë tanga të zeza./ opinion.al