• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Kim Kardashian kritikohet nga fansat, këtë herë për paraqitjen e së bijës

Kim Kardashian ka zbuluar ditën e djeshme momente nga një organizim fetar i Kayne West me persona të famshëm dhe të pasur. Sigurisht në këtë pasdite nuk mund të mungonte North West e cila mori të gjithë vëmendjen.

Por si gjithmonë interneti është ‘i tmerrshëm’, dhe fansat në ‘Twitter’ kanë vënë në qendër të vëmendjes faktin që North ka pasur buzëkuq në kishë. Ata janë të përçarë në dy pjesë, por më së shumti janë negativë. Ndoshta gjërat nuk duhet të merren kaq ashpër, pasi e vogla e familjes Kardashian ka qenë thjesht duke shijuar kohën si çdo fëmijë tjetër./ revistawho.com