• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kim Kardashian dhe Kylie Jenner shfaqin linjat në Costa Rica

Familja Kardashian ka shkuar me pushime në Costa Rica. Por ato që po e shijojnë më shumë pushimin atje duken Kim Kardashian dhe Kylie Jenner. Pas një kohe të gjatë jashtë vëmendjes së mediave Kim është rikthyer duke treguar format e saj të rrumbullakosura. Edhe motra e saj Kylie ka postuar disa foto në Instagram bashkë me të dashurin Tyga. Khloe, Kourtney dhe Kris Jenner kanë shkuar gjithashtu me to por vëmendja e paparacëve është fokusuar e gjitha tek Kim./revistawho.com

Screenshot_23

Screenshot_22

Screenshot_21

Screenshot_19