• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Kim Kardashian dhe Kanye West në krizë? Zbulohet arsyeja

Kanye West ka bërë të ditur pak ditë më parë se do largohet për të jetuar në Chicago, por ky prononcim nuk është pritur mirë nga bashkëshortja e tij Kim. Sipas ‘The Sun’ ajo ndihet shumë keq për vendimin që ka shprehur publikisht bashkëshorti i saj, pasi asgjë nuk është diskutuar në shtëpi.

“Kim nuk e di nëse do mund të jetonte në ndonjë vend tjetër përveç LA, ku ka jetuar gjithmonë. Mbi të gjitha ajo nuk është aspak dakord që të largohet nga familja e saj”,-kanë zbuluar burimet pranë saj. Nuk dihet ende vendimi që do marrin dy personazhet e njohur, por dyshimet janë hedhur për një krizë të mundshme mes tyre. Mbase një ndarje e tillë nuk është shenjë e mirë./revistawho.com

CLOSE
CLOSE