• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Kiara Tito dhe Bora Zemani bëjnë ‘xing’ me të njëjtën veshje

Dy nga prezantueset e njohura të ekranit bejnë xing me të njejtën veshje, por se cilës i shkon më shumë po e lëmë ta gjykoni ju.

Bëhet fjalë per prezantuesen e emisionit “Treshat” Bora Zemani, e cila në shfaqjen e parë përpara publikut  për sezonin e ri të emisionit zgjodhi të vinte me një fustan të shkurtër pas trupit dhe plot ngjyra.

Me të njejtën veshje pak ditë më vonë u shfaq dhe prezantuesja Kiara Tito, e cila ishte e ftuar ne emisionin e mbrëmjes “Soiree”. Vihet re se kombinimi i fustanit për të dyja prezantueset vjen me geta të zeza dhe taka të së njejtës ngjyrë.

Mund të pohojmë me plot gojë se të dyja bukuroshet e ekranit shkëlqejnë me të njëjtin fustan.