• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Khloe Kardashian veshi një palë çizme festive dhe të gjithë i kanë sytë tek ajo

Krishtlindja e Kardashianëve këtë vit ishte magjepsëse, siç zakonisht ndodh. Në shtëpinë e Kim u realizua një super darkë familjare me performanca nga John Legend etj. Të pranishëm ishin të gjithë anëtarët e familjes Kardashian-Jenner. Pamjet nga fesat nuk ishin të pakta, por e dini çfarë ra në sy? Çizmet e Khloe Kardashian, të cilat po bëjnë xhiron e rrjetit.

View this post on Instagram

#khloekardashian

A post shared by Kourtney Kardashian Snapchat (@kourtneysnapchat) on

Festive, të bukura dhe të pazakonta, bukuroshja e ekranit u shfaq me çizmet që sipas mediave kushtojnë 1500 dollarë. Ndoshta nuk mund t’i kenë të gjithë, por mund t’i shijojnë të gjithë nga këto foto./revistawho.com