• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Lajme

Khloe Kardashian sapo zbuloi emrin e vajzës. Të ketë lidhje me tradhtinë kjo zgjedhje?

Khloe Kardashian mori gjithë vëmendjen e medias botërore pas tradhtisë nga i dashuri dhe pak ditë pas saj ajo solli në jetë fëmijën e saj të parë.

Rezultate imazhesh për khloe kardashian

Vajza që erdhi në jetë ka marrë emrin True Thompson, që në shqip përkthehet ‘e vërteta’. “Vajza jonë True Thompson, na ka vjedhur zemrën dhe na ka mbushur me dashuri. Është një bekim ardhja jote në jetë. Mami dhe babi të duan shumë, True”, -ka shkruar Khloe. Me këtë postim ajo ka lënë të kuptohet se tradhtinë e të dashurit, Tristan e ka harruar, por ndoshta emri i vajzës së saj ka marrë frymëzim nga ajo histori./revistawho.com

Rezultate imazhesh për khloe kardashian and tristan