• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Kevin i ‘Home Alone’ bëhet baba për herë të parë

Gjithë bota e njeh si Kevin e ‘Home Alone’ dhe sado që është rritur, imazhi që ne duam të kemi në mendje është ai i vocërrakut që nuk lë dy gurë bashkë dhe na kujton festat e fundvitit, periudhën më të bukur të vitit. Lajmi më i fundit për Macaulay Culkin na tregon se tashmë ai është baba. Partnerja e aktorit, Brenda Song ka sjellë në jetë një djalë dhe emrin ia kanë vendosur sipas motrës së ndjerë të Macaulay, Dakota Song Culkin. Lajmi u zbulua sot, ndërsa vetë çifti ende nuk ka zbuluar detaje të tjera./revistawho.com